پامنار+ شماره ۸

خبرنامه گردشگری پامنار+ شماره ۸ ؛ سه‌شنبه ۱۹ تیرماه۱۴۰۳

.

.

+ دانلود نسخه pdf

.

۳ اتفاق شیرین از چند اتفاق سفر
مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشورمان به شیراز
.
بفرمایید فالوده شیرازی
مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشورمان که برای افتتاح پروژه بزرگ مرمت بازار وکیل به شیراز رفته بود وقتی متوجه شد خبرنگاران چند ساعتی در گرما منتظر او بودند، به جهت جبران، برای آنها فالوده شیرازی خرید و خود از آنها پذیرایی کرد. یکی از اتفاق‌های مثبتی که در کمتر وزیری دیده شده است به فکر عکاسان و خبرنگاران باشد و انتظار اصحاب رسانه برایشان مهم باشد.
رایگان شدن مسجد وکیل شیراز
مهندس ضرغامی در این سفر بر ضرورت برداشتن گیت فروش بلیت در مسجد تاریخی وکیل شیراز تأکید کرد و گفت: باید مردمی که در بازار هستند، بتوانند برای استراحت و نماز به مسجد وکیل بیایند. وی گفت: برای رفاه حال مردم‌ باید گیت فروش بلیت برداشته شود نیمکت و سایه‌بان گذاشته شود تا مردمی که به بازار می‌آیند برای استراحت و نماز وارد مسجد شوند.
ایرانی چی بلدی بزنی؟
مهندس ضرغامی در حاشیه سفر به شیراز با یک نوازنده خیابانی برخورد کرد، کنارش نشست از او درباره سازش پرسید. نوازنده خیابانی گفت: هنگ درام. ساز را معرفی کرد و گفت یک ساز سوئدی هست. از او خواست ملودی ایرانی بزند. ملودی را شنید گفت: سلطان قلب‌هاس که! نوازنده را تشویق کرد و از وی خواست رو به جلو برود. در حالی که هنوز در این کشور خیلی‌ها با ساز و نوازنده‌های خیابانی موضع دارند.
.
لینک کوتاه | https://tehranimages.com/SW59J

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا